Wydrukuj stronę
Zarząd Koła

Zarząd Koła
  • Przewodnicząca: Grażyna Kukulska
  • Wiceprzewodniczący: Paweł Wiktor
  • Sekretarz: Iwona Bryniarska
  • Skrabnik: Agnieszka Sikora
  • Członkowie: Agnieszka Dłubacz, Jolanta Malinowska, Iwona Domek, Stanisław Zych, Damian Sawina
  • Elektor: Grażyna Kukulska

Komisja rewizyjna
  • Przewodnicząca: Irena Staszel
  • Sekretarz: Małgorzata Tokarczyk
  • Członek: Kazimierz Zubek
Podpis
Grażyna Kukulska
Opublikował
WebMaster
Data wytworzenia
06.05.2021
Data publikacji
06.05.2021, 18:34
Ilość wyświetleń
4551

Poprzednie wersje

Zarząd Koła

Wersja z dnia: 27.05.2015, 13:59, powód zmiany: Aktualizacja listy członków zarządu.

Zarząd Koła

Wersja z dnia: 20.10.2014, 14:30, powód zmiany: Aktualizacja bieżącego stanu składu zarządu po wyborach.

Zarząd Koła

Wersja z dnia: 13.06.2014, 10:11, powód zmiany: Aktualizacja bieżącego stanu pracowników.